Cenník Služieb PC Servis

Inštalácia PC – v cene ištalácie je nainštalovanie operačného systému, nainštalovanie opravných balíkov servis pack , nainštalovanie driverov, antivirusový software NOD32

25,-EUR/ks

 

 

 Reinštalácia PC Basic – v cene reinštalácie je odstránenie vírusov z disku a systému, nainštalovanie operačného systému, nainštalovanie opravných balíkov, nainštalovanie driverov, software na prehrávanie, inštalácia písacieho software( MS office, Open office), nainštalovanie antivírového software. – táto cena platí iba, ak nechcete zálohovat dáta z PC a ak máte od počítača CD s ovládačmi

45,-EUR/ks

 

 Reinštalácia PC Econom – cene reinštalácie je odstránenie vírusov z disku a systému, nainštalovanie operačného systému, nainštalovanie opravných balíkov, nainštalovanie driverov, software na prehrávanie, inštalácia písacieho software( MS office, Open office), nainštalovanie antivírového software. – V cene je záloha dát do 5Gb ( iba  dokumenty, plocha- nie špeciálne programy) . Nad 5Gb záloh dát sa počíta +10,- Eur, CD s ovládačmi ku PC nemusíte mať.

55,-EUR/ks

 

 Reinštalácia PC Profi – v cene reinštalácie je odstránenie vírusov z disku a systému, nainštalovanie operačného systému, nainštalovanie opravných balíkov, nainštalovanie driverov, software na prehrávanie, inštalácia písacieho software( MS office, Open office), nainštalovanie antivírového software, softwaru na prehrávanie nahrávanie CD/DVD – vypalovací software, inštalácia tlačiarne, nastavenie mailového klienta, inštalácia softwaru na prezeranie obrázkov,
odzálohovanie HDD + nahranie Vašich odvírených dát späť do počítača. Inštalácia ostatných programov na želanie zákazníka je spoplatnená podľa cenníka.

70,-EUR/ks

 

 Odvírenie PC – odstránenie vírusov, trojanov, červov, spamov, spyware, malwarea iných nežiaducich softvérov vo Vašom Počítači.

35,-EUR/hod

 

 Inštalácia hardwaru – napríklad inštalácia tlačiarní, scanerov, záleží od druhu hardwaru u niektorých špeciálnych zariadení – 33,-EUR/ks

25,-EUR/ks

 

 Inštalácia softwaru – inštalácia špecialných softvérov napríklad učtovnický software alebo Autodesk AutoCat software a podobne.

25,-EUR/ks

 

 Nastavenie internetovej brány routera – Nastavenie Internetového routera (brány) do intrenetu napríklad zariadenia typu ( DrayTekD-LinkGlitelTopcomZyxelatd. ) V cene je nastavenie routera podľa Vášho poskytovateľa internetu + zabezpečenie, aby sa na Váš internet a Vašu siet nepripájali ostatní užívatelia a tým pádom zabezpečenie Vašej bezdrôtovej siete WIFI + pripojenie 1ks/PC k routeru, pripojenie každého dalšieho PC sa účtuje poplatkom 10,-EUR/ks

 35,-EUR/ks

 

 Optimalizácia PC – Vaše PC sa zoptimalizuje k  vyššiemu výkonu, odstránia sa prebytočné programy, optimalizuje sa HDD (hard disk) a celý počítač. Váš počítač bude rychlejší a bez zbytočných programov, ktoré nie sú potrebné pre Váš systém.

30,-EUR/hod.

 

 Zálohovanie dát na naše HDD (hard disky) – Napríklad ak posielate svoj počítač , alebo notebook do servisu a máte strach o svoje dáta, vieme Vám ich nechať na našich diskoch zálohované , za zálohu dát sa platí na mesiac 35,-EUR/mes. a to do objemu dát 80GB, nad 80GB sa platí 2,-EUR za každý další 1GB navyše.

35,-EUR/mes.

 

 Vytiahnutie dát z poškodeného harddisku HDD – Výsledná cena určuje podľa poškodenia harddisku HDD a náročnosti práce na vytiahnutí dát s neho.

od 70,-EUR

 

 Zapojenie nového PC, zaučenieobsluhy – Zapojenie, nastavenie Vášho nového počitača do siete, zaučenie obsluhy ako pracovať s daným počitačom.

20,-EUR/hod.

 

 Čistenie PC – v cene je obhliadka stavu chladiacich zariadení v počítači (PC) a ich vyčistenie- povysávanie prachu, odstránenie prachu z lopatiek ventilátorov, vyčistenie chladičov – takáto údržba by sa mala robiťminimálne raz do roka v závislosti od prašnosti prostredia, kde sa nachádza počítač.

30,-EUR/ks

 

 Ročná Komplexná údržba počítača PC – vyzálohovanie dát z počítača , reinštalácia PC Profi – VPC004, rozobratie a vyčistenie všetkých komponentov PC, test všetkych komponentov- hlavne HDD a ich ďalšia spoľahlivosť, premeranie zdroja, povysávanie vysávačom, precízne prejdenie všetkých dát pred spätným vložením antivírovým systémom.

100,-EUR/ks